CSN ANNOUNCES ITS 2016-17 BLACKHAWKS ON-AIR/DIGITAL SEASON COVERAGE DETAILS

toews jersey

Chicago, IL (21.září 2016) – Comcast SportsNet, televizní domov pro většinu her a nejkomplexnější pokrytí Chicago Blackhawks, je opět připraven k vydání dalšího vzrušení nabité sezóny NHL vzrušení s 51 živými pravidelné sezóny Blackhawks hry (25 domů, 26 km daleko), spolu s pěti předsezónních hry, in-hloubkové pre / post-hra se ukáže, rozsáhlé noční pokrytí na SportsNet střední a nejdůkladnější krytí 24/7 digitální Blackhawks do dnešního dne CSNChicago.com!

2016-17 Chicago Blackhawks pravidelné sezóny na Comcast SportsNet se rozběhne s vozovkou otvírák proti ústřednímu soudu soupeřit s Nashville Predators v pátek 14. října začíná v 6:30 PM CT s Chevy Blackhawks pregame Live (představovat hostitele Pat Boyle, Steve Konroyd, a Jamal Mayers). Vhazuje se bude konat v 7:00 hod představovat “Hall of Fame” duo Pat Foley (2014 Hokejová síň slávy Foster Hewitt Memorial Award vítěz) a Eddie Olczyk (uveden do Spojených států hokejové síně slávy třídy roku 2012 ) volání hra akce živě z Bridgestone Arena v Nashvillu, TN. Blackhawks postgame Živé předložila HawkAuto.com bezprostředně navazuje na hru s živou herní post-tiskových konferencí, živé šatně hráčů rozhovory, plné světla a kompletní analýzu post-game. Navíc – CSNChicago.com Blackhawks “Insider” Tracey Myers bude pravidelně objevuje na vzduchu po celé sezóny na Blackhawks Pre / postgame Live a během utkání na domácí televizní vysílání.

Kromě 51 zápasů, Comcast SportsNet bude také provádět pět pre-kořenit televizní vysílání začínající Středa, 28. září v 7:30 hodin na ČSN +, protože Blackhawks hostit hájící Stanley Cupu Pittsburgh Penguins. Kromě toho bude síť provádět pre-zápasů vs. St. Louis (So, 1. října v 7:30 hodin doma-SAT, 8. října v 7:00 hodin na silnici) a Detroit (Sun, Oct . 2 v 5:00 hodin na silnici a Út, 4. října v 7:30 hodin doma). UPOZORNĚNÍ: Uvedený 28.září & 2.října Blackhawks předsezónní hry bude vysílat na ČSN +; Ventilátory jsou vyzýváni k návštěvě CSNChicago.com je kanál nálezce úsek (csnchicago.com/channel-finder~~HEAD=dobj) pro úplný seznam ČSN + a místech ČSN + HD kanálů.

Nejlepší upozorní na letošních 51-herní Comcast SportsNet Blackhawks pravidelné sezóny plánu zahrnují 31 utkání proti Západní konference nepřátel, včetně 16 Centrální divize zápasu-upy proti soupeři Dallas (tři hry, všechny doma), St. Louis (jedna hra), Nashville (tři hry), Minnesota (jedna hra), Colorado (tři hry), a Winnipeg (pět her). Mezi klíčové zápasu-ups na Blackhawks televizní vysílání rozvrhu této sezoně na CSN patří dvojici back-to-back NYC silničních her proti Rangers (13. prosince) a Islanders (15.prosince), silniční boji proti Západní konference šampiona San Jose (31.ledna), přičemž Blackhawks posledním boji proti Detroitu v historické Joe Louis Arena (Mar.) 10, severně od hranice “Original Six” bojuje proti Montrealu (Mar. 14) a Toronto (Mar. 18), spolu s west Coast pravidelné sezóny wrap-up ve městě Anaheim (6. dubna) a Los Angeles (duben 8). (Poznámka: Comcast SportsNet je kompletní 2016-17 předsezónní a regulérní sezoně Blackhawks rozvrh se objeví na konci této tiskové zprávy).

Za deváté rovně sezónu, Blackhawks play-by-play legenda Pat Foley a bývalý Blackhawks hvězdy / Chicago hokejovou ikonou Eddie Olczyk (manipulace analýza barva) bude uváděn vyhlašování tandem celou sezónu. Také pro jeho 12. rovný rok na CSN, bývalý Blackhawks obránce Steve Konroyd bude vystupoval studio analytik na Chevy Blackhawks pregame Live a Blackhawks postgame Živé předložila HawkAuto.com, spojování studio hostitele Pat Boyle již pátý rovně sezóny. Navíc, bývalý Blackhawks centrum / proud Blackhawks Společenství Liaison Jamal Mayers bude opět provést řadu vybraných vystoupení v průběhu celé sezóny na obou výstavách.

Každý Blackhawks hra televizní vysílání na Comcast SportsNet v této sezóně bude předcházet Chevy Blackhawks pregame Live, půl hodiny před utkáním pořad představovat rozpis večerní zápas-up, rozhovory s trenéry a hráče a pohledem na ostatních hrách obklopujícím NHL. Navíc na weeknights, fanoušci se mohou těšit na rozsáhlé Blackhawks před utkáním diskusi o SportsTalk Živé předložená Chevy Silverado. SportsTalk Live hostil David Kaplan, bude také místem slyšet z mnoha odborníků Blackhawks / NHL celou sezónu.

Bezprostředně po každém Comcast SportsNet Blackhawks herní televizní vysílání, se diváci mohou těšit na nejkomplexnější post-game wrap-up show na Blackhawks postgame Živé předložený HawkAuto.com představovat přímý přenos trenér Joel Quenneville post-game tiskových konferencí, spolu s skříňce rozhovory pokoj s Blackhawks hráčů. V návaznosti na většině Blackhawks postgame Živé předložený HawkAuto.com airings, diváci mohou chytit GMC SportsNet Central 10:00 a 10:30 PM a / nebo půlnoční vydání SportsNet střední předložené CLR co nejúplnější rekapitulací den je vrchol místní a národní sportovní zprávy.

Kromě těchto dvou předsezónních televizní vysílání, dva pravidelné sezóny Blackhawks hry jsou v současné době naplánován být televizní vysílání na Comcast SportsNet Plus (viz přiložený plán). Comcast SportsNet Plus (ČSN +) televizní vysílání jsou poskytovány na Comcast SportsNet poboček a distribuován pro diváky, když jsou dva živé akce naplánovány současně. ČSN + je k dispozici ve vysokém rozlišení na Comcast / Xfinity ch. 201 v oblasti Chicaga / South Bend, IN a na Comcast / Xfinity ch. 285 na trzích Peoria, Springfield, Rockford a Champaign, spolu s tím, že k dispozici v DirecTV, DISH Network, AT & T U-verse, RCN, a WOW! domovy mezi ostatními; diváci se vyzývají k návštěvě CSNChicago.com kanál nálezci za kompletní lokalizace televizní kanál podrobnosti). Comcast kabel a RCN předplatitelé mohou také sledovat veškeré ČSN + her ve standardním rozlišení na CLTV.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s